Biuro nieruchomości. Skutecznie rozwiązujemy problemy naszych Klientów.  

Oferujemy usługę pośrednictwa z obrocie nieruchomościami (biuro nieruchomości), polegającą na pomocy w szybkiej i opłacalnej sprzedaży lub wynajmie nieruchomości. 

Szybką i opłacalną sprzedaż lub wynajem nieruchomości realizujemy w trzech etapach:

ETAP 1 – wstępna weryfikacja i wycena nieruchomości

Na tym etapie sprawdzamy, czy nieruchomość ma szansę na szybką i opłacalną sprzedaż. W tym celu dokonujemy wstępnej analizy nieruchomości – badamy stan prawny nieruchomości, okreslamy jej  potencjał, dokonujemy szacunkowej wyceny.

ETAP 2 – przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

Na tym etapie:

 • ustalamy ostateczną cenę sprzedaży nieruchomości. Robimy to już na podstawie dokładnej analizy rynku, wykonanej przez Rzeczoznawcę Majątkowego, opierającą się na cenach transakcyjnych. Dzięki 20 letniemu doświadczeniu oraz zaawansowanym algorytmom obliczeniowym jesteśmy w stanie określić precyzyjnie cenę sprzedaży, która ma szanse na szybką realizację na rynku nieruchomości.
 • po ustaleniu ceny sprzedaży zajmujemy się przygotowaniem samej nieruchomości do wprowadzenia na rynek. W ramach tych czynności, ZAWSZE i DLA KAŻDEJ nieruchomości wykonujemy profesjonalną sesję zdjęciową, tworzymy wirtualną wycieczkę po nieruchomości oraz realizujemy film reklamowy o Twojej nieruchomości. Robimy to za pomocą najnowocześniejszych środków technicznych oraz z wykorzystaniem technik home staging’u.
 • po przygotowaniu oferty wykonujemy jeszcze ostateczną analizę stanu prawnego nieruchomości, tworzymy opisy i inne niezbędne materiały (zależnie od rodzaju nieruchomości), tak aby sprzedaż potoczyła się szybko i bez zbędnych niespodzianek.

ETAP 3 – wprowadzenie nieruchomości na rynek i aktywna jej sprzedaż

Na tym etapie:

 • w zależności od typu i rodzaju nieruchomości dobieramy odpowiednią strategię sprzedaży i zaczynamy aktywną promocję i reklamę. Wykorzystujemy do tego sieć współpracujących pośredników z całej Polski, media społecznościowe, kontakty z naszej bazy danych, portale ogłoszeniowe i inne skuteczne kanały marketingowe.
 • po znalezieniu nabywcy nieruchomości (co nastepuje z reguły bardzo szybko :)) pomagamy naszym Klientom w formalnościach związanych z samą sprzedażą. Organizujemy notariusza, koordynujemy działania wszystkich stron transakcji oraz pilnujemy wszystkich spraw, aż do mometu przekazania kompletu kluczy i wydania nieruchomości nowemu nabywcy. Po prostu nie musisz się o nic martwić, gdyż jesteś w dobrych rękach, pod opieką Twoich ekspertów od nieruchomości 🙂 Masz święty spokój, sprzedaną nieruchomość i gotówkę na koncie. A przecież o to chodzi, drogi Właścicielu ?

Napisz nam jaki masz problem ze swoją nieruchomością


  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Zaufali nam