Profesjonalne sesje zdjęciowe

standardowo dla każdej nieruchomości

Ujęcia z drona

standardowo dla każdej nieruchomości

Ocena wartości

standardowo dla każdej nieruchomości

Wirtualne wycieczki

standardowo dla każdej nieruchomości

Film reklamowy

standardowo dla każdej nieruchomości

Wielotorowa analiza

standardowo dla każdej nieruchomości

Szybka i opłacalna sprzedaż

standardowo dla każdej nieruchomości

PROFESJONALNE USŁUGI Z ZAKRESU POŚREDNICTWA W OBROCIE nieruchomościami 

Oferujemy usługę pośrednictwa z obrocie nieruchomościami, polegającą na pomocy w szybkiej i opłacalnej sprzedaży lub wynajmie nieruchomości.

Szybką i opłacalną sprzedaż lub wynajem nieruchomości realizujemy w trzech etapach:

ETAP 1 – wstępna weryfikacja nieruchomości

Na tym etapie BEZPŁATNIE sprawdzamy, czy dana nieruchomość w ogóle ma szanse na sprzedaż na wolnym rynku. Dokonujemy jej wstępnej wyceny i jeżeli nasze wyobrażenie o cenie jest zbieżne z wyobrażeniem właściciela, przechodzimy do etapu II. Nie zajmujemy się sprzedażą nieruchomości o cenach przekraczających znacznie ich wartość rynkową, gdyż szanujemy swój czas oraz czas naszych Klientów. Każdego Klienta informujemy, czy widzimy szansę na sprzedaż po danej cenie czy nie. Jeżeli dojdziemy do porozumienia w zakresie ceny sprzedaży z właścicielem  danej nieruchomości, przechodzimy dalej, co jest równoznaczne z nawiązaniem współpracy w zakresie sprzedaży lub wynajmu.

ETAP 2 – przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

Na tym etapie:

  • ustalamy ostateczną cenę sprzedaży nieruchomości. Robimy to już na podstawie dokładnej analizy rynku, wykonanej przez Rzeczoznawcę Majątkowego, opierającą się na danych transakcyjnych pochodzących z naszej bazy danych. Dzięki 20 letniemu doświadczeniu oraz zaawansowanym algorytmom obliczeniowym jesteśmy w stanie określić precyzyjnie cenę sprzedaży, która ma szanse na szybką realizację na rynku nieruchomości. Przykładowo, średni czas sprzedaży mieszkania na rynku Trójmiejskim, wycenionego przez nas, to ok. 3-4 tygodnie ! Współpracując z nami wielokrotnie zwiększasz szanse na szybką i opłacalną sprzedaż Twojej nieruchomości.
  • po ustaleniu ceny sprzedaży zajmujemy się przygotowaniem samej nieruchomości do wprowadzenia na rynek. W ramach tych czynności, ZAWSZE i DLA KAŻDEJ nieruchomości wykonujemy profesjonalną sesję zdjęciową, tworzymy wirtualną wycieczkę po nieruchomości oraz realizujemy film reklamowy o Twojej nieruchomości. Robimy to za pomocą najnowocześniejszych środków technicznych oraz z wykorzystaniem technik home staging’u. Sesje zdjęciowe realizujemy za pomocą profesjonalnych aparatów fotograficznych, przystosowanych do fotografowania nieruchomości (lustrznka z obiektywem szerokokątnym). Wirtualne wycieczki realizujemy wykorzystując specjalne głowice panoramiczne (ujęcia naziemne) oraz drona (ujęcia z powietrza). Wszystkie nasze wirtualne wycieczki są kompatybilne z techologią VR i można je oglądać za pomocą specjalnych gogli lub na ekranie komputera, smartfona lub tabletu. Do filmów wykorzystujemy zaawansowane kamery ze stabilizacją (gimball elektryczny) oraz drona do ujęć z powietrza. Oczywiście drona pilotuje operator z uprawnieniami VLOS i odpowiednim ubezpieczeniem OC.
  • po przygotowaniu oferty wykonujemy jeszcze analizę stanu prawnego nieruchomości, tworzymy opisy i inne niezbędne materiały (zależnie od rodzaju nieruchomości), tak aby sprzedaż potoczyła się szybko i bez zbędnych niespodzianek.

ETAP 3 – wprowadzenie nieruchomości na rynek i aktywna jej sprzedaż

Na tym etapie:

  • w zależności od typu i rodzaju nieruchomości dobieramy odpowiednią strategię sprzedaży i zaczynamy aktywną promocję i reklamę. Wykorzystujemy do tego naszą sieć współpracujących pośredników z całej Polski, media społecznościowe, kontakty z naszej bazy danych, portale ogłoszeniowe i inne skuteczne kanały marketingowe. Jako jedyna agencja nieruchomości w Polsce zamieszamy również (w miarę możliwości technicznych ) ofertę sprzedaży na Mapach Google i w usłudze Google Street View. Jest to bardzo skuteczny kanał marketingowy a wirtualne wycieczki tam zamieszczone mają tysiące wejść miesięcznie. Jak to się przekłada na szybką sprzedaż chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć 🙂
  • po znalezieniu nabywcy nieruchomości (co nastepuje z reguły bardzo szybko :)) pomagamy naszym Klientom w formalnościach związanych z samą sprzedażą. Organizujemy notariusza, koordynujemy działania wszystkich stron transakcji oraz pilnujemy wszystkich spraw, aż do mometu przekazania kompletu kluczy i wydania nieruchomości nowemu nabywcy. Po prostu nie musisz się o nic martwić, gdyż jesteś w dobrych rękach, pod opieką Twoich ekspertów od nieruchomości 🙂 Masz święty spokój, sprzedaną nieruchomość i gotówkę na koncie. A przecież o to chodzi, drogi Właścicielu ?

Oczywiście po drodze wykonujemy jeszcze szereg innych czynności, o których długo można by tu pisać, ale z obawy o to, iż zaśniesz z nudów, drogi Kliencie, postanowiliśmy tu zakończyć naszą opowieść o szybkiej i opłacalnej sprzedaży nieruchomości. Jeżeli interesują Cię dalsze szczegóły i chciałbyś z nami sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość – zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Zapytaj nas o sprzedaż Twojej nieruchomości


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Oferty nieruchomościZaufali nam