Praktyczne warsztaty z wyceny maszyn, urządzeń i pojazdów. Poziom dla początkujących

Zapraszamy serdecznie na dwudniowe warsztaty z wyceny maszyn, urządzeń i pojazdów – poziom dla początkujących.

Będzie to już DRUGA edycja warsztatów z wyceny maszyn, urządzeń i pojazdów z cyklu „bez tajemnic”.

Pierwsza odbyła się w październiku 2017 roku w Katowicach. Tu znajdziecie relację: http://bit.ly/warsztatyzwycenymaszyn

Na warsztatach „bez tajemnic” w małych grupach (maksymalnie do 20 osób) uczymy w sposób praktyczny danego zagadnienia, tak, aby adepci mogli samodzielnie i w sposób profesjonalny wykonywać zadania z danego tematu. Warsztaty prowadzą praktycy z wieloletnim doświadczeniem, którzy przekazują swoją wiedzę i doświadczenie wprost i bez żadnych ograniczeń.

Na warsztatach z cyklu „bez tajemnic” mówimy „nie” kiepskim szkoleniom, gdzie prowadzący tylko czyta teorię a na pytania i praktykę zawsze czasu brak. U nas nauczysz się samych konkretów. Bez ściemy, owijania w bawełnę i mydlenia oczu .

Zapraszamy na warsztaty z wyceny maszyn, urządzeń i pojazdów – poziom dla początkujących. Edycja DRUGA.

Szczegóły warsztatów:

Dla kogo ?

Dla każdego, kogo interesuje to zagadnienie i chce nauczyć się samodzielnie wyceniać maszyny, urządzenia i pojazdy. Obojętnie czy trwale związane z gruntem czy nie. Dostaniecie od nas gotowe rozwiązania, jak wyceniać ŚT najczęściej występujące na rynku.

Czas i miejsce.

Warsztaty są dwudniowe (ok. 16-18 godzin zegarowych). Druga edycja odbędzie się w Gdańsku, w kwietniu. Wstępna data to 13-14.04.2018 r., ale jesteśmy elestyczni co do jej ustalania.

Pogram warsztatów:

1. Wprowadzenie do tematu, trochę niezbędnej teorii. Bez teorii się nie da, będziemy musieli Was wprowadzić w temat, żeby było wiadomo co i jak. Wszystko dostaniecie na tacy i w przystępnej formie .

2. Przykłady, przykłady, przykłady, wycena, wycena, wycena. Jako że to warsztaty a nie przynudzanie o teorii, to przerobimy z Wami najczęściej występujące na rynku wyceny maszyn i urządzeń. Pokażemy Wam prawdziwe wyceny prawdziwych maszyn, które zostały wykonane dla prawdziwych klientów i przerobimy je z Wami krok po kroku, nie pomijając żadnego etapu. Dostaniecie po prostu kompletne „know-how” i narzędzia, pozwalające na natychmiastowe świadczenie usług wyceny ŚT.

Co więcej, dostaniecie od nas do wyłącznego korzystania wszystkie zaprezentowane na warsztatach arkusze kalkulacyjne (excel), wzorce wycen (word). Będziecie mogli skorzystać z tego dobrodziejstwa bez ograniczeń, co od razu pozwoli Wam oferować na rynku profesjonalne usługi wyceny ŚT.

Na warsztatach dowiesz się jak od początku do końca zrobić wycenę danego ŚT (środka trwałego). Dla nas początkiem jest zapytanie o wycenę a końcem jest wystawienie faktury. Na prawdziwych przykładach dowiesz się:

– ile można zarobić na wycenie maszyn i urządzeń, ile kosztują wyceny poszczególnych ŚT, jak kalkulować wynagrodzenie za wycenę i kto w ogóle zleca takie wyceny, kiedy i po co . Zadbamy nie tylko o to, abyś nauczył/a się robić wyceny, ale również o to, aby na nich zarobić i rozwinąć swój biznes, czyli gdzie i jak szukać klientów na takie wyceny. Dla chętnych zaproponujemy również współpracę w tej materii (wycena ŚT). Mamy kilka fajnych pomysłów na wspólny biznes w wycenie ŚT Szybko okaże się, że koszt warsztatów to była dobra inwestycja i to jeszcze nawet tania (patrząc z punktu widzenia przyszłych dochodów jakie można osiągnąć robiąc wyceny maszyn).

– jakie dokumenty są potrzebne do konkretnych wycen i ŚT. Nauczysz się identyfikować ŚT, oceniać ich zużycie i inne ważne parametry mające wpływ na wartość. Poznasz źródła danych o maszynach, cenach, itp. Wszystko na konkretnych przykładach z życia wziętych i w sposób, a jaki my wyceniamy ŚT na co dzień. Po prostu pokażemy Wam nasz prawdziwy warsztat – nie okrojony, w całości i działający na co dzień w realnym życiu. Po takiej dawce praktyki każdy klient, z którym będziesz rozmawiać na temat wyceny maszyn będzie czuł, że ma do czynienia z fachowcem, który prowadzi go za rękę i daje mu to czego oczekuje.

– jak wyceniać różne typy i rodzaje ŚT, jak dobierać metodologię, w zależności od celu wyceny i rodzaju ŚT. Po prostu razem, każdy na swoim laptopie (tak, musisz mieć komputer na warsztatach) zrobimy całe wyceny od początku do końca (no, może bez wystawiania faktury ;)). Po drodze dowiesz się na co zwracać szczególną uwagę, gdzie tkwią pułapki i zagrożenia, na co zwracają uwagę odbiorcy poszczególnych wycen, itp. Przygotujemy Cię po prostu na to, abyś poruszał/a się po temacie wyceny ŚT pewnie, w sposób profesjonalny i akceptowalny dla rynku i odbiorców wycen (łączenie z sądami, komornikami, adwokatami, itp.).

Czy to wszystko ? Oczywiście że nie . Na koniec mamy specjalny BONUS

KAŻDY adept warsztatów dostanie dożywotnie członkostwo w specjalnej grupie dyskusyjnej na Facebook’u. Co się za tym kryje ? Otóż nie zostaniesz zostawiony sam na pastwę losu po warsztatach. W ramach członkostwa w grupie będziesz mieć dostęp do treści PREMIUM, będziesz mógł zadawać pytania związane z wyceną ŚT, poradzić się nas lub innych członków grupy. Po prostu dostaniesz wsparcie techniczne i nawet gdy trafi Ci się jakiś nietypowy przypadek, jakiś problem, to razem go rozwiążemy albo chociaż coś podpowiemy

Czym są treści PREMIUM?

Na grupie zamieszamy nowe wzorce wycen, nowe arkusze obliczeniowe, nową wiedzę, rozwinięcia wątków, itp. Chcemy, aby docelowo grupa skupiała fachowców od wyceny ŚT, którzy razem będą współpracować i wspólnie zarabiać godziwe pieniądze Co i jak w szczegółach – to już na warsztatach i w grupach na FB

Kto będzie prowadzić warsztaty ?

Warsztaty w wyceny ŚT będzie prowadzić dla Was:

Grzegorz Małyszko, rzeczoznawca majątkowy, inżynier budownictwa lądowego i pośrednik w obrocie nieruchomościami, zawodowy fotofraf i pilot drona.

Od 20 lat aktywny na rynku nieruchomości i ruchomości, autor tysięcy wycen ŚT. Między innymi biegły sądowy z zakresu wyceny maszyn i urządzeń (przez ponad 8 lat), wykonywał wyceny dla sądów, komorników, syndyków, urzędów skarbowych. Wyceniał zarówno pojedyncze ŚT jak i majątki całych przedsiębiorstw (m.in. dla Stocznia Gdańska, Stocznia Gdynia, PKP, Agencja Rozwoju Przemysłu i wiele innych dużych Spółek, zarówno prywatnych jak i należących do Skarbu Państwa). Podołał z sukcesem m.in. wycenie największego suchego doku w Europie, wycenie systemu naprowadzania samolotów cywilnych na lotnisku w Gdańsku i wielu innym ciekawym zagadnieniom. Wyznawca zasady, że nie ma rzeczy, których nie da się wycenić i tego, że dobry fachowiec uczy się fachu całe życie

Koszt warsztatów ?

Jak zwykle nie duży w stosunku do tego co otrzymacie w zamian. Jak powiedział absolwent pierwszej edycji warsztatów z wyceny maszyn „to co kasujecie w zamian za to, co dajecie, to za tanio i powinno byc drożej” 😉

W sumie wartość rynkowa wycen, które dostaniecie to kilka tysięcy złotych. Tyle faktycznie zapłacili nam nasi klienci za wyceny, które dostaniecie od nas. Tylko im nie tłumaczyliśmy jak je zrobić, a Wam wytłumaczymy 🙂 Każdy jeden przypadek i „bez tajemnic” jak zawsze. Czyli praktyka i doświadczenie w czystej postaci.

No dobrze, ale przejdźmy do konkretów 🙂

Otóż dla 5 pierwszych najszybszych osób (decyduje kolejność nadesłania zgłoszeń) warsztaty będą w cenie 1500 zł brutto od osoby. Chyba nie muszę tłumaczyć i udowadniać, że koszt warsztatów to inwestycja, która zwróci się Wam już po kilku pierwszych zleceniach ?

Kolejne 15 biletów będzie już w regularnej cenie, czyli 2000 zł brutto od osoby. To dalej niewiele jak za wzorce wycen, arkusze kalkulacyjne i nasze 20 letnie doświadcznie i wiedzę, które dostaniecie od nas „bez ograniczeń”.

Chyba nie jest to „drożyzna” ? 😉

Ps. W cenie oczywiście dodatkowo jest serwis kawowy, dobra atmosfera i certyfikat ukończenia warsztatów.

Jak się zapisać na warsztaty ?

To proste. Wystarczy wysłać do nas maila z tytułem „warsztaty z wyceny maszyn i urządzeń”. Mail powinien zawierać imię i nazwisko chętnego, numer uprawnień oraz dane do faktury. O dostępności warsztatów i cenie (dla pierwszych 5 osób) będzie decydować kolejność zgłoszeń mailowych.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 kwietnia 2018 roku.

Maila proszę słać na adres: grzegorz@malyszko.nieruchomosci.pl

Podsumowanie.

Zapraszamy Was serdecznie na nasze warsztaty. Z sukcesem wprowadzamy nową jakość w edukacji fachowców w Polsce realizując cykl praktycznych warsztatów „bez tajemnic”. Do tej pory odbyły się pierwsze edycje warsztatów z wyceny maszyn i urządzeń oraz z wyceny nieruchomości komercyjnych (relacja: http://bit.ly/warsztatyzdochodówki🙂

W przygotowaniu kolejne warsztaty z cyklu „bez tajemnic”.

Pozdrawiam

Grzegorz Małyszko

Email: grzegorz@malyszko.nieruchomosci.pl
Tel. 608343956

Ps. W przypadku wątpliwości lub pytań proszę pisać (mail) lub dzwonić pod numer: 608343956.