Lis
29

Wycena przedsiębiorstw – kolejne warsztaty z cyklu “bez tajmnic” za nami :)

Wycena przedsiębiorstw - kolejne warsztaty z cyklu “bez tajmnic” za nami :)

W dniach 26-27.10.2018 r. odbyła się pierwsza edycja praktycznych warsztatów z wyceny przedsiębiorstw, czyli “wycena firm bez tajemnic”.

Warsztaty odbyły się w Łodzi i były to już PIĄTE warsztaty z cyklu “bez tajemnic”.

Notatki z poprzednich edycji warsztatów:

Notatka w warsztatów z wyceny maszyn: http://bit.ly/warsztatyzwycenymaszyn.
Notatka z warsztatów z dochodówki: http://bit.ly/warsztatyzdochodówki
Notatka z warsztatów z regresji (podejście porównawcze): http://bit.ly/warsztatyporównawczoregresja

Były to dwa dni intensywnej pracy, zarówno prowadzących jak i uczestników warsztatów. Co było na warsztatach ? Ci co byli to wiedzą 😉 Zdradzę tylko to, że przerobiliśmy na nich podejście dochodowe w wycenie przedsiębiorstw, metodę skorygowanych aktywów netto oraz zajęliśmy się też wyceną “jednoosobowej działalności gospodarczej”, tak często wykonywaną przez biegłych sądowych w sprawach o podział majątku wspólnego. Poza tym było mnóstwo ciekawej i praktycznej wiedzy z zakresu codziennej pracy Rzeczoznawcy Majątkowego.

Wszystkie przerobione wyceny w wersji edytowalnej (word) oraz odpowiednie arkusze obliczeniowe (excel) zostały udostępnione uczestnikom warsztatów, do wykorzystywania w ich pracy zawodowej i bez żadnych ograniczeń 🙂

Niech za rekomendację posłużą komentarze uczestników, które pojawiły się w specjalnej grupie dla absolwentów warsztatów:

Wycena przedsiębiorstw - kolejne warsztaty z cyklu “bez tajmnic” za nami :)Wycena przedsiębiorstw - kolejne warsztaty z cyklu “bez tajmnic” za nami :)Wycena przedsiębiorstw - kolejne warsztaty z cyklu “bez tajmnic” za nami :)Wycena przedsiębiorstw - kolejne warsztaty z cyklu “bez tajmnic” za nami :)Wycena przedsiębiorstw - kolejne warsztaty z cyklu “bez tajmnic” za nami :)Wycena przedsiębiorstw - kolejne warsztaty z cyklu “bez tajmnic” za nami :)Wycena przedsiębiorstw - kolejne warsztaty z cyklu “bez tajmnic” za nami :)Wycena przedsiębiorstw - kolejne warsztaty z cyklu “bez tajmnic” za nami :)

Reasumując. Jeszcze raz dziękujemy Wam za zaufanie, zaangażowanie i udział w warsztatach. To była czysta przyjemność Was poznać i z Wami pracować 🙂 Bo o stałych bywalcach warsztatów, których systematycznie nam przybywa, już nawet nie wspomnę 😉

Pozdrawiam serdecznie,

Grzegorz Małyszko

Rzeczoznawca Majątkowy, Pośrednik w obrocie nieruchomościami, Inżynier budownictwa lądowego.

www.malyszko.nieruchomosci.pl

Link do opisu warsztatów z wyceny przedsiębiorstw: https://www.facebook.com/events/327136717842827/