Project Description

Zapraszam serdecznie na Praktyczne warsztaty z wyceny maszyn, urządzeń i pojazdów, czyli „ruchomości bez tajemnic”.

Praktyczne warsztaty z wyceny maszyn, urządzeń i pojazdów, to część cieszącego się dużym powodzeniem wśród RzM cyklu „warsztatów bez tajemnic”.
Relacje i opinie z poprzednich edycji warsztatów: http://bit.ly/opinieuczestników

Na warsztatach „bez tajemnic” uczymy w małych grupach (maksymalnie do 15 osób) w sposób praktyczny danego zagadnienia, tak, aby adepci mogli samodzielnie i w sposób profesjonalny wykonywać zadania z danego tematu. Warsztaty prowadzą praktycy z wieloletnim doświadczeniem, którzy przekazują swoją wiedzę i doświadczenie wprost i bez żadnych ograniczeń.

Mówimy „nie” kiepskim szkoleniom, gdzie prowadzący tylko czyta teorię a na pytania zawsze czasu brak. U nas nauczysz się samych konkretów. Bez ściemy, owijania w bawełnę i mydlenia oczu .

Szczegóły warsztatów:

Dla kogo ?

Dla każdego, kogo interesuje to zagadnienie i chce nauczyć się samodzielnie wyceniać maszyny, urządzenia i pojazdy. Obojętnie czy trwale związane z gruntem czy nie. Dostaniecie od nas gotowe rozwiązania, jak wyceniać ŚT najczęściej występujące na rynku.

Ile trwają ?

Warsztaty jak zawsze są dwudniowe i przeznaczone dla maksymalnie 15 osobowej grupy osób. Warsztaty przeprowadzone zostaną w formie webinaru live na profesjonalnej platformie, pozwalającej na dwukierunkową łączność (audio video), udostepnianie ekranów, tablic, itp. Wystarczy komuter, kamerka i dostęp do internetu.

Pogram warsztatów:

1. Wprowadzenie do tematu, trochę niezbędnej teorii. Bez teorii się nie da, będziemy musieli Was wprowadzić w temat, żeby było wiadomo co i jak. Wszystko dostaniecie na tacy i w przystępnej formie .

2. Przykłady, przykłady, przykłady, wycena, wycena, wycena. Jako że to warsztaty a nie przynudzanie o teorii, to przerobimy z Wami najczęściej występujące na rynku wyceny maszyn i urządzeń. Pokażemy Wam prawdziwe wyceny prawdziwych maszyn, które zostały wykonane dla prawdziwych klientów i przerobimy je z Wami krok po kroku, nie pomijając żadnego etapu. Dostaniecie po prostu kompletne „know-how” i narzędzia, pozwalające na natychmiastowe świadczenie usług wyceny ŚT.

Co więcej, dostaniecie od nas do wyłącznego korzystania wszystkie zaprezentowane na warsztatach arkusze kalkulacyjne, wzorce wycen, itp. Będziecie mogli skorzystać z tego dobrodziejstwa bez ograniczeń, co od razu pozwoli Wam oferować na rynku profesjonalne usługi wyceny ŚT.

Na warsztatach dowiesz się jak od początku do końca zrobić wycenę danego ŚT (środka trwałego). Dla nas początkiem jest zapytanie o wycenę a końcem jest wystawienie faktury. Na prawdziwych przykładach dowiesz się:

– ile można zarobić na wycenie maszyn i urządzeń, ile kosztują wyceny poszczególnych ŚT, jak kalkulować wynagrodzenie za wycenę i kto w ogóle zleca takie wyceny, kiedy i po co . Zadbamy nie tylko o to, abyś nauczył/a się robić wyceny, ale również o to, aby na nich zarobić i rozwinąć swój biznes, czyli gdzie i jak szukać klientów na takie wyceny.

– jakie dokumenty są potrzebne do konkretnych wycen i ŚT. Nauczysz się identyfikować ŚT, oceniać ich zużycie i inne ważne parametry mające wpływ na wartość. Poznasz źródła danych o maszynach, cenach, itp. Wszystko na konkretnych przykładach z życia wziętych i w sposób, a jaki my wyceniamy ŚT na co dzień. Po prostu pokażemy Wam nasz prawdziwy warsztat – nie okrojony, w całości i działający na co dzień w realnym życiu. Po takiej dawce praktyki każdy klient, z którym będziesz rozmawiać na temat wyceny maszyn będzie czuł, że ma do czynienia z fachowcem, który prowadzi go za rękę i daje mu to czego oczekuje.

– jak wyceniać różne typy i rodzaje ŚT, jak dobierać metodologię, w zależności od celu wyceny i rodzaju ŚT. Po prostu razem, każdy na swoim laptopie (tak, musisz mieć komputer na warsztatach) zrobimy całe wyceny od początku do końca (no, może bez wystawiania faktury ;)). Po drodze dowiesz się na co zwracać szczególną uwagę, gdzie tkwią pułapki i zagrożenia, na co zwracają uwagę odbiorcy poszczególnych wycen, itp. Przygotujemy Cię po prostu na to, abyś poruszał/a się po temacie wyceny ŚT pewnie, w sposób profesjonalny i akceptowalny dla rynku i odbiorców wycen (łączenie z sądami, komornikami, adwokatami, itp.).

Czy to wszystko ? Oczywiście że nie . Na koniec mamy specjalny BONUS

KAŻDY adept warsztatów dostanie dożywotnie członkostwo w specjalnej grupie dyskusyjnej na Facebook’u. Co się za tym kryje ? Otóż nie zostaniesz zostawiony sam na pastwę losu po warsztatach. W ramach członkostwa w grupie będziesz mógł zadawać pytania związane z wyceną ŚT, poradzić się nas lub innych członków grupy. Po prostu dostaniesz wsparcie techniczne i nawet gdy trafi Ci się jakiś nietypowy przypadek, jakiś problem, to razem go rozwiążemy albo chociaż coś podpowiemy

Kto będzie prowadzić warsztaty ?

Warsztaty w wyceny ŚT będzie prowadzić dla Was:

Grzegorz Małyszko, rzeczoznawca majątkowy, inżynier budownictwa lądowego i pośrednik w obrocie nieruchomościami. Od ponad 25 lat aktywny na rynku nieruchomości i ruchomości, autor tysięcy wycen ŚT. Między innymi biegły sądowy z zakresu wyceny maszyn i urządzeń (przez ponad 8 lat), wykonywał wyceny dla sądów, komorników, syndyków, urzędów skarbowych. Wyceniał zarówno pojedyncze ŚT jak i majątki całych przedsiębiorstw (m.in. dla Stocznia Gdańska, Stocznia Gdynia, PKP, Agencja Rozwoju Przemysłu i wiele innych dużych Spółek, zarówno prywatnych jak i należących do Skarbu Państwa). Podołał z sukcesem m.in. wycenie największego suchego doku w Europie, wycenie systemu naprowadzania samolotów cywilnych na lotnisku w Gdańsku i wielu innym ciekawym zagadnieniom. Wyznawca zasady, że nie ma rzeczy, których nie da się wycenić i tego, że dobry fachowiec uczy się fachu całe życie.

Warsztaty spełniają wymogi doskonalenia rzeczoznawców majątkowych. Za udział w warsztatch można uzyskać min. 6 punktów. Dla każdego uczestnika warsztatów wystawiamy stosowne zaświadczenie.

Koszt warsztatów ? Jak się zapisać na warsztaty ?

Koszt warsztatów jest u nas jak zwykle nie duży w stosunku do tego co otrzymacie w zamian. Jak powiedział absolwent pierwszych warsztatów z wyceny maszyn „to co kasujecie w zamian za to, co dajecie, to za tanio i powinno byc drożej”. W cenie otrzymacie edytowalne szablony wycen, arkusze kalulacyjne w excel’u, wsparcie powarsztatowe oraz nasze 25 letnie doświadcznie i wiedzę.

Aktualną cenę warsztatów i ich harmonogram znajdziesz klikając w przycisk poniżej.