Project Description

Zapraszamy serdecznie na praktyczne warsztaty z Ms Office dla Rzeczoznawców Majątkowych, czyli „word i excel bez tajemnic” oraz Fotografia nieruchomości dla Rzeczoznawców Majątkowych, czyli „piękne zdjęcia w operacie szacunkowym bez tajemnic”.

Będzie to druga edycja praktycznych warsztatów z Ms Office i Fotografii dla Rzeczoznawców Majątkowych, będąca częścią cieszącego się dużym powodzeniem cyklu „warsztatów bez tajemnic”.

Relacje i opinie z poprzednich edycji warsztatów:

Tym razem mamy dla Was warsztaty z Ms Office (word, excel i inne) oraz warsztaty z fotografii nieruchomości (dwa tematy w trakcie dwóch dni warsztatów).  Na warsztatach nauczysz się:

Excel:

 • jak od zera tworzyć własne arkusze obliczeniowe w excel’u (podejście porównawcze, dochodowe, kosztowe, itp.),
 • jak przygotowywać dane do analizy,
 • jak robić efektowne wykresy i tabele,
 • jak analizować dane za pomocą wbudowanych narzędzi excel’a i wiele, wiele innych trików.
 • jak tworzyć proste makra na własne potrzeby,
 • Generalnie nauczysz się jak używać efektywnie i efektownie excel’a w codziennej praktyce zawodowej rzeczoznawcy majątkowego.

Następnie przejdziemy do worda.

Nauczysz się:

 • jak stworzyć od zera szablon operatu szacunkowego, z automatycznym spisem treści, numeracją i z góry zadanym formatowaniem.
 • Dowiesz się jak maksymalnie można zautomatyzować pracę z dokumentem (automatyczne wstawianie pieczątek, stałych fragmentów opisów, opisów metod, itp.),
 • jak łatwo i szybko wstawiać zdjęcia, tabele z excel’a (też automatycznie !!!), fragmenty map,
 • jak tworzyć proste makra na własne potrzeby,
 • jak formatować tekst, grafikę, zdjęcia, itp.

Na koniec połączymy excell’a i worda w jeden system, na którym zrobisz każdą wycenę, z piękną formą i szatą graficzną i bez błędów obliczeniowych 

Czyli wszystko po to, aby maksymalnie skrócić czas tworzenia operatu, unikać niepotrzebnych błędów i stworzyć swój własny, profesjonalny i unikalny schemat operatu i arkusza obliczeniowego.

Następnie przejdziemy do tematyki fotografii nieruchomości. Jak mówi stare powiedzenie, jeden dobry obraz jest wart więcej niż 1000 słów. W swoich operatach robię dużo dobrych, czytelnych i profesjonalnych zdjęć a mało opisów tekstowych. Klienci wolą oglądać wyceny niż je czytać. To fakt. Więc warto mieć dobre zdjęcia w swoich opracowaniach. 

W tej części warsztatów nauczysz się (krok po kroku) jak:

 • robić profesjonalne zdjęcia nieruchomości,
 • jakiem sprzętem robić zdjęcia i dlaczego,
 • jak kadrować fotografie aby były jak najlepsze,
 • jak i w jakim oprogramowaniu robić korektę zdjęć, zmieniać ich wielkość i nakładać swoje logo (krok po kroku),
 • jak wstawiać szybko i łatwo przygotowane zdjęcia do word aby nie tracić na to czasu i nerwów (szczególnie ważne przy większej ilości zdjęć).

Dla kogo warsztaty ?

Dla każdego, kto chce polepszyć swój warsztat (zapraszamy zarówno RzM jak i osoby bez uprawnień) i nauczyć się jak efektywnie i efektownie używać MS Office w codziennym życiu rzeczoznawcy majątkowego oraz jak robić i jak obrabiać zdjęcia aby miały profesjonalny wygląd.

Po tych warsztatach nie będzie już wątpliwości, jak tworzyć arkusze i operaty oraz jak robić dobre zdjęcia. Oczywiście WSZYSTKIE arkusze kalkulacyjne i wzorce dokumentów, pokazane na warsztatach, każdy uczestnik otrzyma na własność, z prawem do używania ich w swojej codziennej pracy.

Gdzie i kiedy ?

Warsztaty jak zawsze są dwudniowe (ok. 16 godzin zegarowych) i przeznaczone dla maksymalnie 15 osobowej grupy osób. Odbędą się w formie webinaru (Microsoft Teams), z dwukierunkową łącznością audio i wideo, udostępnianiem ekranów, wymianą plików i czatem. Czyli prawie jak na warsztatach stacjonarnych

A bonus ?

Pewnie, że będzie  Jak zawsze, absolwenci warsztatów otrzymają dożywotni dostęp do specjalnej grupy na FB, na której będzie można zadawać nam pytania (po warsztatach). Czyli nie zostaniecie sami, zdani na pastwę losu. Będziemy tworzyć małą społeczność, w której będziemy się dzielić wiedzą i doświadczeniem.

Kto będzie prowadzić warsztaty ?

Warsztaty  będzie prowadzić dla Was:

Grzegorz Małyszko, rzeczoznawca majątkowy (uprawnienia nr 3769), z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, specjalizujący się w wycenie nieruchomości komercyjnych oraz maszyn i urządzeń. Ponadto zawodowy fotograf (mam firmę fotograficzną https://fotovideopro.pl/), informatyk i programista, autor zaawansowanych arkuszy w excel, entuzjasta i praktyk nowych technologii ułatwiających codzienną pracę Rzeczoznawcy Majątkowego.

Warsztaty spełniają wymogi doskonalenia rzeczoznawców majątkowych. Za udział w warsztatch można uzyskać min. 6 punktów. Dla każdego uczestnika warsztatów wystawiamy stosowne zaświadczenie.

Koszt warsztatów ? Jak się zapisać na warsztaty ?

Jak zwykle nie duży w stosunku do tego co otrzymacie w zamian. W cenie otrzymacie konkretne umiejętności powalające Wam na szybszą i bardziej efektywną pracę,  moje 25 letnie doświadczenie i wiedzę  „bez tajemnic” i jak zawsze bez ograniczeń. Czyli praktyka i doświadczenie w czystej postaci.

Aktualną cenę warsztatów i ich harmonogram znajdziesz klikając w przycisk poniżej.

Filmy