Project Description

Zapraszam serdecznie na Praktyczne warsztaty z wyceny nakładów, czyli „odtworzeniówka bez tajemnic”.

Praktyczne warsztaty z wyceny nakładów, czyli „odtworzeniówka bez tajemnic”. to część cieszącego się dużym powodzeniem wśród RzM cyklu „warsztatów bez tajemnic”.
Relacje i opinie z poprzednich edycji warsztatów: http://bit.ly/opinieuczestników

Na warsztatach „bez tajemnic” uczymy w małych grupach (maksymalnie do 15 osób) w sposób praktyczny danego zagadnienia, tak, aby adepci mogli samodzielnie i w sposób profesjonalny wykonywać zadania z danego tematu. Warsztaty prowadzą praktycy z wieloletnim doświadczeniem, którzy przekazują swoją wiedzę i doświadczenie wprost i bez żadnych ograniczeń.

Mówimy „nie” kiepskim szkoleniom, gdzie prowadzący tylko czyta teorię a na pytania zawsze czasu brak. U nas nauczysz się samych konkretów. Bez ściemy, owijania w bawełnę i mydlenia oczu .

Tym razem mamy dla Was warsztaty z wyceny nakładów. Na warsztatach pokażemy Wam jak obliczyć koszt odtworzenia różnych nakladów, jak wycenić wartość szkody (zalanie, pożar, itp.), jak zrobić obmiar z natury, jak policzyć zużycie techniczne, omówimy metody obliczeniowe, pokażemy skąd brać ceny rynkowe robót, itp. Na prawdziwych przykładach zobaczycie jak wycenia się nakłady, jak dobierać metodologię i sposób wyceny w zależności od celu wyceny, jakie dokumenty są potrzebne do wyceny, jak je interpretować, itp. Czyli jak zwykle – na prawdziwych wycenach wykonanych dla prawdziwych klientów pokażemy Wam krok po kroku co, jak, skąd i dlaczego.

Oczywiście jak zawsze sam sok – czyli przypadki, obliczenia, przypadki, obliczenia …  Wszystko na prawdziwych nieruchomościach i wycenach.

Dla kogo ?

Dla każdego, kto chce polepszyć swój warsztat (zapraszamy zarówno RzM jak i osoby bez uprawnień) i zobaczyć jak takie wyceny (od A do Z) robimy my, w codziennym życiu. Tradycyjnie już, pokażemy Wam prawdziwe wyceny prawdziwych nieruchomości. Omówimy je od początku do końca, wyjaśniając Wam po drodze wysztkie niuanse i aspekty takich wycen. Po tych warsztatach nie będzie już wątpliwości, jak wyceniać nakłady.

Oczywiście WSZYSTKIE arkusze kalkulacyjne (excel) i edytowalne szablony wycen (word), pokazane na warsztatach, każdy uczestnik otrzyma na własność, z prawem do używania ich w swojej codziennej pracy.

Ile trwają ?

Warsztaty jak zawsze są dwudniowe i przeznaczone dla maksymalnie 15 osobowej grupy osób. Warsztaty przeprowadzone zostaną w formie webinaru live na profesjonalnej platformie, pozwalającej na dwukierunkową łączność (audio video), udostepnianie ekranów, tablic, itp. Wystarczy komuter, kamerka, dostęp do internetu i zainstalowany MS Office.

Czy to wszystko ? Oczywiście że nie . Na koniec mamy specjalny BONUS

KAŻDY adept warsztatów dostanie dożywotnie członkostwo w specjalnej grupie dyskusyjnej na Facebook’u. Co się za tym kryje ? Otóż nie zostaniesz zostawiony sam na pastwę losu po warsztatach. W ramach członkostwa w grupie będziesz mógł zadawać pytania związane z wyceną wynagrodzeń, poradzić się nas lub innych członków grupy. Po prostu dostaniesz wsparcie merytoryczne i nawet gdy trafi Ci się jakiś nietypowy przypadek, jakiś problem, to razem go rozwiążemy albo chociaż coś podpowiemy. Ponadto po warsztatach masz jeszcze bezpłatny mentoring w zakresie tematyki warsztatów.

Kto będzie prowadzić warsztaty ?

Warsztaty w wyceny nakładów będzie prowadzić dla Was:

Grzegorz Małyszko, rzeczoznawca majątkowy (uprawnienia nr 3769), z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, specjalizujący się w wycenie nieruchomości komercyjnych oraz maszyn i urządzeń. Inżynier budownictwa lądowego, wieloletni biegły sądowy, w zakresie wyceny nieruchomości, maszyn i urzadzeń.

Warsztaty spełniają wymogi doskonalenia rzeczoznawców majątkowych. Za udział w warsztatch można uzyskać min. 6 punktów. Dla każdego uczestnika warsztatów wystawiamy stosowne zaświadczenie.

Koszt warsztatów ? Jak się zapisać na warsztaty ?

Jak zwykle nie duży w stosunku do tego co otrzymacie w zamian. Jak powiedział absolwent warsztatów z wyceny maszyn „to co kasujecie w zamian za to, co dajecie, to za tanio i powinno byc drożej”. W cenie otrzymacie arkusze kalkulacyjne, szablony wycen w wordzie, oraz nasze 25 letnie doświadcznie, wiedzę  bez ograniczeń i „bez tajemnic” . Czyli praktyka i doświadczenie w czystej postaci.

Aktualną cenę warsztatów i ich harmonogram znajdziesz klikając w przycisk poniżej.

Filmy