Project Description

Zapraszam serdecznie na Praktyczne warsztaty z wyceny wynagrodzeń za bezumowne korzystanie z rzeczy, służebności, drogę konieczną, itp. czyli „roszczenia bez tajemnic”.

Praktyczne warsztaty z wyceny wynagrodzeń (bezumowne korzystanie, służebności, droga konieczna) to część cieszącego się dużym powodzeniem wśród RzM cyklu „warsztatów bez tajemnic”.
Relacje i opinie z poprzednich edycji warsztatów: http://bit.ly/opinieuczestników

Na warsztatach „bez tajemnic” uczymy w małych grupach (maksymalnie do 15 osób) w sposób praktyczny danego zagadnienia, tak, aby adepci mogli samodzielnie i w sposób profesjonalny wykonywać zadania z danego tematu. Warsztaty prowadzą praktycy z wieloletnim doświadczeniem, którzy przekazują swoją wiedzę i doświadczenie wprost i bez żadnych ograniczeń.

Mówimy „nie” kiepskim szkoleniom, gdzie prowadzący tylko czyta teorię a na pytania zawsze czasu brak. U nas nauczysz się samych konkretów. Bez ściemy, owijania w bawełnę i mydlenia oczu .

Tym razem mamy dla Was warsztaty z wyceny wynagrodzeń. Na warsztatach pokażemy Wam jak oszacować wynagrodzenia za bezumowne korzystanie z rzeczy, za służebności, drogi konieczne, itp.

Oczywiście jak zawsze sam sok – czyli przypadki, obliczenia, przypadki, obliczenia …  Wszystko na prawdziwych nieruchomościach i wycenach.

Dla kogo ?

Dla każdego, kto chce polepszyć swój warsztat (zapraszamy zarówno RzM jak i osoby bez uprawnień) i zobaczyć jak takie wyceny (od A do Z) robimy my, w codziennym życiu. Tradycyjnie już, pokażemy Wam prawdziwe wyceny prawdziwych nieruchomości. Omówimy je od początku do końca, wyjaśniając Wam po drodze wysztkie niuanse i aspekty takich wycen. Po tych warsztatach nie będzie już wątpliwości, jak wyceniać wynagrodzenia.

Oczywiście WSZYSTKIE arkusze kalkulacyjne (excel) i edytowalne szablony wycen (word), pokazane na warsztatach, każdy uczestnik otrzyma na własność, z prawem do używania ich w swojej codziennej pracy.

Ile trwają ?

Warsztaty jak zawsze są dwudniowe i przeznaczone dla maksymalnie 15 osobowej grupy osób. Warsztaty przeprowadzone zostaną w formie webinaru live na profesjonalnej platformie, pozwalającej na dwukierunkową łączność (audio video), udostepnianie ekranów, tablic, itp. Wystarczy komuter, kamerka, dostęp do internetu i zainstalowany MS Office.

Czy to wszystko ? Oczywiście że nie . Na koniec mamy specjalny BONUS

KAŻDY adept warsztatów dostanie dożywotnie członkostwo w specjalnej grupie dyskusyjnej na Facebook’u. Co się za tym kryje ? Otóż nie zostaniesz zostawiony sam na pastwę losu po warsztatach. W ramach członkostwa w grupie będziesz mógł zadawać pytania związane z wyceną wynagrodzeń, poradzić się nas lub innych członków grupy. Po prostu dostaniesz wsparcie merytoryczne i nawet gdy trafi Ci się jakiś nietypowy przypadek, jakiś problem, to razem go rozwiążemy albo chociaż coś podpowiemy. Ponadto po warsztatach masz jeszcze bezpłatny mentoring w zakresie tematyki warsztatów.

Kto będzie prowadzić warsztaty ?

Warsztaty w wyceny wynagrodzeń będzie prowadzić dla Was:

Grzegorz Małyszko, rzeczoznawca majątkowy (uprawnienia nr 3769), z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, specjalizujący się w wycenie nieruchomości komercyjnych oraz maszyn i urządzeń. Wieloletni biegły sądowy, wykonał tysiące wycen, m.in. na zlecenia sądów, komorników, urzędów skarbowych, syndyków, itp. Przez ten czas ani jedna wycena nie została skutecznie zaskrażona lub podważona przez strony postępowania, wszystkie wyceny zostały przyjęte bez zastrzeżeń i wykorzystane do celów, dla których zostały sporządzone.

Warsztaty spełniają wymogi doskonalenia rzeczoznawców majątkowych. Za udział w warsztatch można uzyskać min. 6 punktów. Dla każdego uczestnika warsztatów wystawiamy stosowne zaświadczenie.

Koszt warsztatów ? Jak się zapisać na warsztaty ?

Jak zwykle nie duży w stosunku do tego co otrzymacie w zamian. Jak powiedział absolwent warsztatów z wyceny maszyn „to co kasujecie w zamian za to, co dajecie, to za tanio i powinno byc drożej”. W cenie otrzymacie arkusze kalkulacyjne, szablony wycen w wordzie, oraz nasze 25 letnie doświadcznie, wiedzę  bez ograniczeń i „bez tajemnic” . Czyli praktyka i doświadczenie w czystej postaci.

Aktualną cenę warsztatów i ich harmonogram znajdziesz klikając w przycisk poniżej.