Project Description

Zapraszam serdecznie na Praktyczne warsztaty z wyceny nieruchomości komercyjnych czyli „dochodówka bez tajemnic”.

Praktyczne warsztaty z wyceny nieruchomości komercyjnych, to część cieszącego się dużym powodzeniem wśród RzM cyklu „warsztatów bez tajemnic”.
Relacje i opinie z poprzednich edycji warsztatów: http://bit.ly/opinieuczestników

Na warsztatach „bez tajemnic” uczymy w małych grupach (maksymalnie do 15 osób) w sposób praktyczny danego zagadnienia, tak, aby adepci mogli samodzielnie i w sposób profesjonalny wykonywać zadania z danego tematu. Warsztaty prowadzą praktycy z wieloletnim doświadczeniem, którzy przekazują swoją wiedzę i doświadczenie wprost i bez żadnych ograniczeń.

Mówimy „nie” kiepskim szkoleniom, gdzie prowadzący tylko czyta teorię a na pytania zawsze czasu brak. U nas nauczysz się samych konkretów. Bez ściemy, owijania w bawełnę i mydlenia oczu .

Tym razem mamy dla Was warsztaty z wyceny nieruchomości komercyjnych. Na warsztatach pokażemy Wam jak wycenić od A do Z: mały hotel, biurowiec, centrum handlowe i nowoczesną halę magazynową z częścią biurową. Czyli nieruchomości najczęściej występujące na rynku i bardzo często wyceniane przez RzM.

Szczegóły warsztatów:

Dla kogo ?

Dla każdego, kto chce polepszyć swój warsztat (zapraszamy zarówno RzM jak i osoby bez uprawnień) i zobaczyć jak takie wyceny (od A do Z) robimy my, w codziennym życiu. Tradycyjnie już, pokażemy Wam prawdziwe wyceny prawdziwych nieruchomości. Omówimy je od początku do końca, wyjaśniając Wam po drodze wysztkie niuanse i aspekty takich wycen. Oszacujemy czynsz rynkowy, policzymy stopy kapitalizacji, zrobimy analizę rynku, powiemy ile się bierze za komercje na rynku, itp. Po tych warsztatach nie będzie już wątpliwości, jak wyceniać takie nieruchomości. Oczywiście WSZYSTKIE arkusze kalkulacyjne i edytowalne szablony wycen, pokazane na warsztatach, każdy uczestnik otrzyma na własność, z prawem do używania ich w swojej codziennej pracy.

Ile trwają ?

Warsztaty jak zawsze są dwudniowe i przeznaczone dla maksymalnie 15 osobowej grupy osób. Warsztaty przeprowadzone zostaną w formie webinaru live na profesjonalnej platformie, pozwalającej na dwukierunkową łączność (audio video), udostepnianie ekranów, tablic, itp. Wystarczy komuter, kamerka, dostęp do internetu i zainstalowany MS Office.

Czy to wszystko ? Oczywiście że nie . Na koniec mamy specjalny BONUS

KAŻDY adept warsztatów dostanie dożywotnie członkostwo w specjalnej grupie dyskusyjnej na Facebook’u. Co się za tym kryje ? Otóż nie zostaniesz zostawiony sam na pastwę losu po warsztatach. W ramach członkostwa w grupie będziesz mógł zadawać pytania związane z wyceną nieruchomości komercyjnych, poradzić się nas lub innych członków grupy. Po prostu dostaniesz wsparcie merytoryczne i nawet gdy trafi Ci się jakiś nietypowy przypadek, jakiś problem, to razem go rozwiążemy albo chociaż coś podpowiemy

Kto będzie prowadzić warsztaty ?

Warsztaty w wyceny nieruchomości komercyjnych będzie prowadzić dla Was:

Grzegorz Małyszko, rzeczoznawca majątkowy (uprawnienia nr 3769), z 25 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, specjalizujący się w wycenie nieruchomości komercyjnych oraz maszyn i urządzeń.  Stale wycenia nieruchomości komercyjne na zlecenie Agencji Rozwoju Przemysłu, Ministerstwa Skarbu Państwa, dużych spółek kapitałowych, firm konsultingowych, banków komercyjnych i mniejszych podmiotów gospodarczych. Wykonywał wyceny dużych nierchomości komercyjnych takich jak: Stocznia Gdynia, Stocznia Gdańsk, Huta Pokój, Bumar Łabędy, nieruchomości wchodzące w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej i wielu, wielu innych, mniejszych nieruchomości.

Warsztaty spełniają wymogi doskonalenia rzeczoznawców majątkowych. Za udział w warsztatch można uzyskać min. 6 punktów. Dla każdego uczestnika warsztatów wystawiamy stosowne zaświadczenie.

Koszt warsztatów ? Jak się zapisać na warsztaty ?

Jak zwykle nie duży w stosunku do tego co otrzymacie w zamian. Jak powiedział absolwent warsztatów z wyceny maszyn „to co kasujecie w zamian za to, co dajecie, to za tanio i powinno byc drożej”. W sumie wartość rynkowa operatów, które dostaniecie to ok. 15-20 tys. złotych. Tyle faktycznie zapłacili nam nasi klienci za wyceny, które dostaniecie od nas. Tylko im nie tłumaczyliśmy jak je zrobić, a Wam wytłumaczymy. Każdy jeden przypadek i „bez tajemnic” jak zawsze. Czyli praktyka i doświadczenie w czystej postaci.

Aktualną cenę warsztatów i ich harmonogram znajdziesz klikając w przycisk poniżej.